Świetlica działa przy Szkole Podstawowej w Zawidzu Kościelnym

O NAS

Świetlica szkolna jest miejscem, w którym uczniowie naszej szkoły mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed i po lekcjach oraz w oczekiwaniu na zajęcia dodatkowe. Świetlica szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1530 (do chwili odjazdu ostatniego autobusu)
Głównym celem działalności naszej świetlicy jest zapewnienie uczniom opieki w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych. Dodatkowo dzieci przebywające w świetlicy biorą udział w licznych zajęciach organizowanych przez opiekunów. Uczniowie mają czas na swobodne zabawy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, korzystają także z licznych gier i zabawek zgromadzonych w świetlicy. Wśród wielu różnorodnych form zajęć świetlicowych najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym, dlatego też poświęca się im dużo czasu. Prace uczniów eksponowane są na gazetkach ściennych dekorujących świetlicę pozwalając tym samym zaistnieć uczniom, którzy biorą czynny udział w zajęciach plastycznych i muzycznych. Dzieci równie chętnie odrabiają prace domowe pod czujnym okiem wychowawców świetlicy, którzy służą im pomocą w każdej chwili.
Praca świetlicy sprzyja w szczególności umacnianiu więzi uczuciowej ze szkołą i angażowaniu dzieci w realizację założonych celów wychowawczych.

Wychowawcami świetlicy są:
Maria Lilla Niedziałkowska
Anna Spłocharska
Marek Pyrzanowski

Nasze zasady:

ODWOZY UCZNIÓW:

 

 • Jaworowo, Zgagowo, Skoczkowo
  I-Tura 12:40 P.Karolewski
  II-Tura 15:10 P.Grodzicki
 • Jaworowo Jastrzębie, Kosemin ,Budy
  I-Tura 13:30 P.Karolewski
  II-Tura po 15:00 P.Karolewski
 • Żabowo, Osiek, Milewo
  I-Tura 12:35 P.Kalinowski
      Zgagowo, Skoczkowo-13:30 P.Kalinowski
  II-Tura 14:20 P.Kalinowski
 • Szumanie, Słupia, Majki Duże
  I-Tura 12:40 P.Laskowski
  II-Tura 13:30
  III-Tura 14:30
 • Grąbiec, Żytowo, Nowe Zgagowo
  Poniedziałek, Środa i Piątek    3 Tury  P.Dziurlikowski
  I-Tura 12:15
  II-Tura 13:35
  III-Tura 15:10

  Wtorek, Czwartek   4 Tury
  I-Tura 12:15
  II-Tura 14:25
  III-Tura 15:10
  IV-Tura 15:10